image image image

Kalendarz turystycznych imprez na orientację
Warszawy i Mazowsza
na rok 2018

Aktualizacja: 2019-05-14 - msegit & waldar & mpietrzak, Dodaj Wydarzenie
Zobacz też: kalendarz na stronie www.orienteering.waw.pl
Zobacz też: kalendarz na stronie team360.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Zimowe Zawody Sportowe: 2017-2018 (aktualizacja: 2018-04-20), 2018-2019 (aktualizacja: 2019-10-14) (www W-MZOS)
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2017, 2019 rok
Termin Nazwa Imprezy Organizator Kierownik Ranga Kat. D N Miejsce Uwagi
pon. 1.01. XVI Noworoczno-Bąbelkowe MnO Stowarzyszony Celestynów, Klub InO STOWARZYSZE Andrzej Kaim
Izabella Kaim
L-1 TZ
TP TR
1
1 1
-
- -
Lasek fb
sob. 6.01. Trzej Królowie przybywajcie.... Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Mazurek L-1 TZ TP - - 1 1 W-wa - Bemowo -
sob. 6.01. #3Kroli HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki Szymon Gazda L-1 TO TP - - 1 1 Mińsk Mazowiecki fb
czw. 11.01. Oswój Smoka 2018 - runda I Klub InO STOWARZYSZE Agnieszka Kuś
Michał Kuś
W-2 TO - 1 W-wa - Bródno -
sob. 13.01. XLIII Zimowy Rajd Nocny w MPK MKG Matragona
O.PTTK Mazowsze
- L-1 TO - 1 Karczew -
sob. 13.01. Zimowe 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TZ TU
TT TP
2 2
2 2
- -
- -
Królewskie Źródła PZR
śr. 24.01. 52. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- -
-
1 1
1
W-wa - Sielce -
sob. 27.01. XXII Zima na Pradze HKT "TREP"PTTK Andrzej Krochmal L-1 TO TP
TF
1 1
1
- -
-
W-wa - Park Skaryszewski XIII Bieg Wedla, BnO
czw. 1.02. Oswój Smoka 2018 - runda II Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Mazurek W-2 TO - 1 Warszawa -
nd. 4.02. VIII Zimowe Marsze na Orientację
"ZiMnO"
Koło PTTK nr 1
przy PW
Szymon Bijak W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- -
-
W-wa - Boernerowo TMWiM, NBnO
czw. 8.02. Kusaki 2018 cz. 1 Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt L-1 TZ TP - - 1 1 W-wa - Praga cz. 1
nd. 11.02. XLI Rajd na Orientację
"ORIENT 2018"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- -
-
Warszawa TMWiM, BnO+kom.tech. wyniki
wt. 13.02. Kusaki 2018 cz. 2 Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt L-1 TZ TP - - 1 1 W-wa - Praga cz. 2
śr. 21.02. 53. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- -
-
1 1
1
W-wa - Imielin -
23-25.02. XLVII Maraton MnO KInO "Skróty" Radom Agata Malczewska O-3 TZ TU
TJ TM TD
2 2
2 2 2
1 1
1 1 1
Sucha PPM
PZR
2-4.03. RZInO 2018 O/PTTK Rzeszów Mirosław Wośko PP-4 TZ TU
TJ TM TD
2 2
2 2 2
1 1
1 1 1
Sokołów Młp. PP, PPM
9-11.03. IV Ogólnopolskie MnO "Świdermajery" KInO "Skróty" Radom Paweł Starzyński O-3 TZ TU
TJ TM TD
2 2
2 2 2
1 1
1 1 1
Otwock -
nd. 18.03. XLI Rajd na Orientację
"ZAW-OR 2018"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP/TF
2 2
2
- -
-
Wola Karczewska TMWiM, BnO kom.tech. protokół
śr. 21.03. 54. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- -
-
1 1
1
W-wa - Powiśle -
śr. 21.03. Wiosenne 2x2 - Rajd Wagarowicza KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TU TT
TP
2 2
2
- -
-
Dobieszyn -
pon. 2.04. IV Wielkanocna InO GAMBIT HKT "TREP" PTTK Piotr Wieczorek W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- -
-
Michalin BnO
6.03.-3.04. XV Kurs Organizatorów i Animatorów InO MKInO Dariusz Walczyna L-1 Sz 1 - Warszawa 3.04-ZG PTTK
czw. 05.04. Oswój Smoka 2018 - runda III Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TO 1 - W-wa - Siekierki -
sob. 14.04. III Rodzinne MnO Zielonka 2018 Wytrzeszczone Niepoślipki / Klub InO STOWARZYSZE Renata Łaska W-2 TF TT 1 1 - - Zielonka I runda
14-15.04. VIII InO z Niepoślipką Klub InO STOWARZYSZE Tomasz Łaski PP-4 TZ TU
TJ TM TD
2 2
2 2 2
1 1
1 1 1
Zielonka PP, PPM
sob. 21.04. II BazInO Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Maz. Damian Murach W-2 TO TP
TKr
1 1
1
- -
-
Chrośla FB
sob. 21.04. Orienteering dla każdego Decathlon Targówek
Klub InO STOWARZYSZE
- L-1 TO 1 - W-wa - Targówek BnO
27-29.04. Bieszczadzkie MnO "Tropem Misia" KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda PP-4 TZ TU
TJ TM TD
2 2
2 2 2
1 1
1 1 1
Ustjanowa Górna PP, PPM
sob. 12.05. Majowe 2x2 KInO "Skróty" Radom Agata Malczewska W-2 TZ TU
TT TP
2 2
2 2
- -
- -
Nowa Wieś k. Warki PZR
11-13.05. XIX Długodystansowy Rajd na Orientację
"DyMnO 2018"
HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TP
TR
1
1
-
-
Brok kom.tech., MnO/BnO–50 km (PMnO), RJnO–150 km (PPMRnO)
19-27.05. IV Ogólnopolski Tydzień
Turystycznych InO
KInO ZG PTTK KInO ZG PTTK O-3 - - - Polska OTTInO
sob. 19.05. XX Wiosenne MnO
"WiMnO 2018"
Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna O-3 TZ TU
TP bno
2 2
2 1
- -
- -
Legionowo OTTInO
TMWiM
nd. 20.05. Trinowanie na rowerze Klub InO STOWARZYSZE Zuzanna Malanowska O-3 TO 1 - Siedlce OTTInO
pon. 21.05. Oswój Smoka 4/2018 Klub InO STOWARZYSZE Paweł Rozwadowski O-3 TO 1 - W-wa - Koło OTTInO
wt. 22.05. Hal u Cynki Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna O-3 TO 1 - W-wa - Gocław OTTInO
śr. 23.05. Hubal-InO 10 SKKT PTTK 101 Beata Pajęcka-Pluta O-3 TU TP 1 1 - - W-wa - Nowa Praga OTTInO
czw. 24.05. 55. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt O-3 TZ TU
TP
1 1
1
- -
-
W-wa - Młynów OTTInO
pt. 25.05. Czarne Stopy Klub InO STOWARZYSZE Anna Kadłubowska O-3 TO 1 - W-wa - Czerniaków OTTInO
sob. 26.05. Sosnowe Klimaty Stowarzyszony Celestynów, Klub InO STOWARZYSZE Andrzej Kaim
Izabella Kaim
O-3 TO TPR 1 1 - - W-wa-Płudy OTTInO
nd. 27.05. Touch by UrbInO Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna O-3 TO 1 - W-wa - Mokotów OTTInO
25-27.05. XXXIV Nocny Rajd Świetlików
Replika 49
Warszawski Klub Górski im. prof. Walerego Goetla PTTK M.Rzeczkowski K.Kuśmierski L-1 TO 1 1 Góry Świętokrzyskie 25 maja o 22:00 do 27 maja o 10:00
pon. 28.05. World Orienteering Day Klub InO STOWARZYSZE
Decathlon Polska
Michał Kuś L-1 TO 1 - W-wa - Park Praski BnO
31.05-3.06. MP w Indywidualnych InO
"MATNIA 2018"
AKInO Kraków Maciej Urbaniak M-5 TZ TU
TM TD
4 4
4 4
2 2
2 1
Krzykawka k. Olkusza MP, PPM
nd. 10.06. VI EskapebolInO SKPB Warszawa Paweł Łodziński W-2 TZ TU
TT TP
TF
2 2
2 1
1
- -
- -
Celestynów TMWiM
pon. 11.06. Mistrzostwa Białobrzegów w MnO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TO TT
TP
2 2
2
- -
-
Białobrzegi k. Radomia -
sob. 16.06. XIV InO Świętojańskie Koło PTTK nr 1
przy PW
Ryszard Wilk W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- -
-
Urle TMWiM
15-17.06. VIII Wakacyjna InO KInO "Skróty" Radom Tadeusz Ciastek O-3 TZ TU
TJ TM TD
2 2
2 2 2
1 1
1 1 1
Ożarów - Tarłów PPM
PZR
nd. 17.06. XXXI RnO 10xSOLO 2018 HKT "TREP" PTTK Piotr Orlański W-2 TZ TU
TP/TF
1 1
1
- -
-
Czarny Staw - Międzylesie TMWiM
czw. 21.06. Oswój Smoka 2018 - runda V Klub InO STOWARZYSZE Anna Kadłubowska W-2 TO 1 - W-wa - Praga -
22-24.06. XLI Drużynowe MP KOS BnO Szczecin Bartłomiej Mazan M-5 TS TJ
TM TD
2 2
2 2
1 1
1 1
Borne Sulinowo MP
29.06-1.07. VI Grillowanie Kosmatych InOków Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna O-3 TZ TO
TR
7 7
2
3 3
1
Lucień TMWiM
(wybrane etapy)
nd. 15.07. III Rodzinne MnO Zielonka 2018 Wytrzeszczone Niepoślipki / Klub InO STOWARZYSZE Renata Łaska W-2 TF TT 1 1 - - Zielonka II runda
nd. 22.07. XVI Wakacyjne Serce
z Lampionem
Klub InO STOWARZYSZE Robert Kamela W-2 TZ TU
TP TR
2 2
2 1
- -
- -
Choszczówka TMWiM
wt. 31.07. 56. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- -
-
W-wa - Służew -
nd. 12.08. III Rodzinne MnO Zielonka 2018 Wytrzeszczone Niepoślipki / Klub InO STOWARZYSZE Renata Łaska W-2 TF TT 1 1 - - Zielonka III runda
17-19.08. XVII Górskie MnO
"ORIENTOP 2018"
KInO Orientop Jacek Gdula PP-4 TZ TU
TM TD
2 2
2 2
1 1
1 1
Góry Sowie PP, PPM
sob. 25.08. Kajakowa InO KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda L-1 TO 1 - Jedlnia - Letnisko kajakowa
7-9.09. Ogólnopolskie MnO
"Morskie Opowieści"
Pomorze Marek Pacek PP-4 TZ TU
TJ TM TD
2 2
2 2 2
1 1
1 1 1
Sztutowo PP, PPM
zmiana terminu
nd. 9.09. III Rodzinne MnO Zielonka 2018 Wytrzeszczone Niepoślipki / Klub InO STOWARZYSZE Renata Łaska W-2 TF TT 1 1 - - Zielonka IV runda
czw. 13.09. Oswój Smoka 2018 - runda VI Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TO 1 - W-wa - Ursus -
sob. 15.09. IX InO z Niepoślipką Klub InO STOWARZYSZE Tomasz Łaski W-2 TZ TU
TT TP
2 2
2 2
- -
- -
Ząbki - Zielonka TMWiM
sob. 22.09. Europejski Dzień Bez Samochodu Klub InO STOWARZYSZE Dariusz Mazurek L-1 TO 1 - W-wa - Linia metra M1 -
28-30.09. Myślenickie MnO AKInO Kraków Katarzyna Ciałowicz PP-4 TZ TU
TJ TM TD
2 2
2 2 2
1 1
1 1 1
Myślenice PP, PPM
zmiana terminu
12-14.10. IX Przejście Smoka Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt O-3 TZ TU
TT TP
2 2
2 2
2 2
1 -
Człekówka TMWiM
śr. 24.10. Oswój Smoka 2018 - runda VII Klub InO STOWARZYSZE Agnieszka Kuś
Michał Kuś
W-2 TO - 1 W-wa - Bródno -
czw. 25.10. 57. OrtInO Klub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt W-2 TZ TU
TP
- -
-
1 1
1
W-wa - Praga Płd. -
sob. 27.10. XLI RnO PODKUREK 2018 HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal W-2 TZ TU
TP
2 2
2
- -
-
Celestynów TMWiM,
BnO, RJnO
26-28.10. XVIII MnO Jakuza KInO "Skróty" Radom Paweł Starzyński O-3 TZ TU
TP TM TD
2 2
2 2 2
1 1
1 1 1
Wsola PPM, PZR
zmiana terminu
nd. 28.10. XXIII TRnO Jesień Idzie
im. Maćka Ostrowskiego
Koło PTTK nr 1
przy PW
Ryszard Wilk W-2 TZ TU
TP TF
2 2
2 1
- -
- -
Podkowa Leśna TMWiM
czw. 1.11. XLV Wieczorny Rajd "Palmiry 2018" HKT "TREP" PTTK Piotr Orlański L-1 TO - 1 Palmiry -
pon. 12.11. "Wielki marsz" (100 PK na 100-lecie Niepodległości) HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal L-1 TO - 1 W-wa - Cytadela - Belweder zapisy
16-18.11. MP w Nocnych MnO
TOTAL 2018
SKARMAT Toruń Waldemar Fijor M-5 TZ TU
TJ TM
- -
- -
4 4
4 4
Górsk k. Torunia MP, PPM
23-25.11. Centralny Kurs Przodowników InO KInO ZG PTTK Waldemar Fijor O-3 TO 1 - Rumia -
24-25.11. VIII Nocne Manewry SKPB SKPB Warszawa Katarzyna Stabeusz
Zuzanna Smoczyńska
W-2 TZ TU
TT TP
- -
- -
1 1
1 1
woj. mazowieckie -
czw. 29.11. Oswój Smoka 2018 - runda VIII Klub InO STOWARZYSZE Paweł Rozwadowski W-2 TO - 1 W-wa - Jelonki zmiana terminu
sob. 1.12. 23. InO u Piotra Janowscy Piotr Janowski W-2 TZ TU
TP
- -
-
2 2
2
W-wa - Łuk Siekierkowski TMWiM wyniki
nd. 2.12. Jesienne 2x2 KInO "Skróty" Radom Piotr Zgoda W-2 TU TT
TP
2 2
2
- -
-
Przejazd k. Pionek PZR
zmiana terminu
wt. 4.12. XIV Mazowiecki Zlot InO Mazowiecka KInO PTTK MKInO W-2 TO - 1 W-wa - Śródmieście -
7-9.12. XXI Ogólnopolski Zlot
Przodowników InO
KInO ZG PTTK Bartłomiej Mazan O-3 TO - 1 Smołdzęcino
k. Połczyna-Zdroju
-
sob. 15.12. IX ChoInO Klub InO STOWARZYSZE Anna Kadłubowska W-2 TZ TU
TP
1 1
1
- -
-
W-wa - Radość TMWiM
pon. 17.12. 53. UrodzInO Klub InO STOWARZYSZE Tomasz Łaski L-1 TO - 1 W-wa - Wygoda -
Zobacz też: kalendarz na stronie www.orienteering.waw.pl
Zobacz też: kalendarz na stronie team360.pl
Zobacz też: Turystyczno-Rekreacyjne Imprezy na Orientację (TRInO)
Zobacz też: Zimowe Zawody Sportowe: 2017-2018 (aktualizacja: 2018-04-20), 2018-2019 (aktualizacja: 2019-10-14) (www W-MZOS)
Opracowanie: M.Segit, D.Walczyna, M.Pietrzak
Wersja bieżąca. Dodaj Wydarzenie
Zobacz też: Kalendarz turystycznych imprez Warszawy i Mazowsza na 2017, 2019 rok
Objaśnienia skrótów:
  • M-5, MP - Mistrzostwa Polski (5 pkt. na odznakę InO)
  • PP-4, PP - Puchar Polski, PPM - Puchar Polski Młodzieży (4 pkt.)
  • O-3 - ranga ogólnopolska (3 pkt.) (patrz Kalendarz imprez ogólnopolskich)
  • W-2 - ranga regionalna (2 pkt.)
  • L-1 - ranga lokalna (1 pkt.)
Regulaminy imprez -> Strona główna MKInO <- Protokoły z imprez

-> Lista adresowa organizatorów imprez WiM <-