Aktualizacja: 2013-03-30 (sob)  English translation (poor)

Rok 2005

Styczeń: omówienie kalendarza imprez TMWiM na rok 2005 (uwagi, poprawki); aktualizacja listy adresowej organizatorów imprez; podsumowanie Referatu Weryfikacyjnego nr 100; wstępne ustalenia dot. przeprowadzenia Kursu Organizatorów InO (data, miejsce); omówienie podsumowania konkursów za rok 2004 i wyników klasyfikacji TMWiM (liczba startujących w kat. TJ).

Zobowiązano organizatorów do podawania rocznika startujących w kat. TJ w wynikach przy ich nazwiskach.

Do kompetencji Sędziego Głównego TMWiM należy sprawdzenie i weryfikacja wyników każdej imprezy zaliczanej do TMWiM.

Uwaga! Zgodnie z postanowieniem Mazowieckiej Komisji InO każdy organizator imprezy z nadaną rangą TMWiM jest zobowiązany do wpłaty wpisowego w wysokości 10 zł. do Skarbnika MKInO: Krzysztofa Stańczyka.

Rok 2004

Grudzień 2004: opracowanie kalendarza imprez na rok 2005, nadanie rangi TMWiM imprezom, dyskusje nt. korekty wyników imprez w roku 2004 oraz klasyfikacji kat. TS i TJ do TMWiM (zobowiązanie sędziego TMWiM do opracowania wyników i podsumowania), nadanie uprawnień Organizatora InO.

Listopad 2004: propozycje do kalendarza TMWiM 2005r., ustalenia dot. przeprowadzenia Zlotu MKInO oraz programu, dyskusje.

Rok 2003

Październik 2003: Podsumowanie Drużynowych Mistrzostw Polski; Przygotowania do Mazowieckiego Zlotu PInO; Zgłoszenia imprez do kalendarza TMWiM na rok 2004; Propozycje zmian strony www MKInO.

Wrzesień 2003: Drużynowe Mistrzostwa Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację
Czerwiec 2003: główna tematyka - Drużynowe Mistrzostwa Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację. Skład drużyny warszawskiej oraz organizacja.
Maj 2003. W ostatnich miesiącach na zebraniach MKInO poruszano problemy bieżące InO oraz omawiano imprezy zaliczane do TMWiM.
Ze względu na nierozegranie imprezy "Otwocka Wyrypa" postanowiono przyznać rangę TMWiM imprezie 10x SOLO w celu zachowania liczby imprez zaliczanych do TMWiM.
Omawiany jest również stan przygotowań do organizacji XXVI Drużynowych Mistrzostw Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację, których organizatorem będzie HKT TREP O/Praga Południe.

Styczeń/luty 2003:W najbliższym czasie MKInO zorganizuje kurs Organizatorów InO, szczególnie dla młodszych osób. Przewidujemy również poświęcenie najbliższego spotkania problemom szerszego i systematycznego udziału młodzieży warszawskiej w imprezach orientalistycznych.

Rok 2002

Październik - grudzień 2002: w ostatnich miesiącach prace MKInO koncentrowały się wokół utworzenia kalendarza imprez na rok 2003 oraz wybrania 15 najlepszych spośród nich do kolejnego, XXXVI Konkursu o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza. Omawiano także organizację podsumowania sezonu 2002 i wręczenia nagród najlepszym orientalistom podczas pierwszej imprezy mistrzowskiej nowego sezonu – czyli Orientu. Przedmiotem dyskusji był również Ogólnopolski Zlot Przodowników InO, który odbył się w dniach 6-8 grudnia 2002 roku, w Piechowicach koło Szklarskiej Poręby, a zwłaszcza poruszane tam problemy. Członkowie Koła Pielgrzym zaproponowali zorganizowanie podobnego zlotu dla środowiska mazowieckiego jesienią bieżącego roku.

Wszystkich, którzy mają jakieś sugestie bądź propozycje związane z działalnością i funkcjonowaniem MKInO oraz imprez kalendarza warszawskiego (Turystycznych Mistrzostw Warszawy i Mazowsza) - prosimy o zgłaszanie uwag i propozycji pod adresy mailowe członków Komisji.

Stanisław Łuć
Darek Walczyna